Тиждень психології

З 23.04. по 27.04.2018 р. в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень психології під девізом «5 днів у світі психології У програмі тижня відбулося дуже багато цікавих заходів, в яких взяли участь учні, вчителі та батьки. Кожен день Тижня психології був присвячений конкретній темі та заходам, що допомагали ближче познайомитися з надзвичайною наукою психологією: пізнати себе, цікаво та корисно провести час, сприяли розвитку дружніх стосунків між учнями.

Перший день тижня мав назву «У світі доброти повинно бути більше». У коридорі був розгорнутий плакат, де учні прикріплювали свої пропозиції, побажання, що робити, щоб у світі було більше доброти. З учнями 5А класу було проведено тренінг «Щастя творити добро».

Другий день розпочався під девізом «Цікава психологія». З самого ранку учні 8А класу зустрічали щирою посмішкою тих, хто заходив до школи і пропонували взяти із «чарівного кошика» листівки із мудрими висловлюваннями. Це був як путівник на прийдешній день. Сюрпризом для учнів стали «мудрі повчання», які вони побачили на дверях свого класу.

В середу пройшли заходи «Стоп булінгу і моббінгу в нашій школі». В актовій зали зібралися вчителі та учні 7-8 класів, які взяли участь у незвичайному психологічному тренінгу. Психолог Синиця Л.Л. та соціальний педагог Баранюк Н.А. підготували цікаві вправи, відео сюжети про шкільний боулінг. А закінчився захід відео кліпом Pianobоу «Те, що нас не вбиває», приурочений боулінгу. А потім вчителі та учні приєдналися до флешмобу «Стоп булінг».

Четвер розпочався з експрес-інтерв’ю на тему «школа через призму Психології». Цього дня учні старших класів Безгубенко Вікторія, Пісоцька Яна, Миронець Яна провели музичний флешмоб з психологічними нотками «Будь уважний» . Було проведено вікторину «Цікава психологія» (3Б клас), метою якої було вчити учнів розуміти емоційний світ людини, розвивати пізнавальні процеси та творчі здібності дітей. Молодші школярі взяли участь у конкурсі малюнків і плакатів «Щасливе майбутнє в моїх мріях». А учні 3А клас мандрували в країну Психоландію.

П’ятниця пройшла під девізом «Твори та дій, навіть якщо боїшся програвати». В коридорі було розміщено «Паркан побажань» де старшокласники мали змогу висловити свої пропозиції, подяки, бажання. Першокласники взяли участь в акції «Квітка настрою», а другокласники виготовили «Дерево мрій».

Закінчився тиждень психології цікавим психологічним квестор «Я + ТИ = МИ»

/Files/images/DSC_1402.jpg

/Files/images/DSC_1410.jpg

/Files/images/DSC_1434.jpg

/Files/images/DSC_1452.jpg

/Files/images/DSC_1466.jpg

/Files/images/DSC_1514.jpg

/Files/images/DSC_1572.jpg

/Files/images/DSC_1576.jpg

/Files/images/DSC_1581.jpg

/Files/images/DSC_1596.jpg

/Files/images/DSC_1648.jpg

/Files/images/DSC_1659.jpg

/Files/images/DSC_1690.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.