День матері та Міжнародний день сім’ї у Плосківському НВО

Травень - це місяць, на який припадає багато чудових свят. Одними з таких вважаються День матері та Міжнародний день сім’ї.

Сім'я, родина, рід... До цих головних надбань людства ми, українці, завжди ставилися й ставимося з особливою святістю і повагою. А берегинею усього є мудра жінка-мати. Для кожного з нас її образ є найріднішим, найдорожчим, найближчим і найдобрішим, а любов до неї - вічна і безмежна...

Тому у Плосківському НВО з 11по 15 травня з нагоди свят пройшли такі заходи: тематична лінійка (підготували учні 9 класу), виховні години, години спілкування («Найдорожче слово – мама» - 1-2 класи, «Тепло материнських сердець» - 3-4 класи), родинні свята («Ти усіх святих святіша, Ненько!» - 5-6 класи), конференції («Сім’я, рід, родина – наша славна Україна» - 7-8 класи, «Проблеми сучасної сім’ї» - 9-10 класи), фотовиставка («Я і моя сім’я» - відповідальні – учні 11 класу). Керівники гуртків «Юні квітникарі» (Бігун Н. П. ) та «Український сувенір» (Попович В. М.) провели майстер-клас серед учнів початкової та середньої ланки з виготовлення листівок «Любій матусі».

Кожен захід, проведений з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, наголошував на тому, що саме з пошани до матері, сім’ї починається Людина. Ми повинні пам’ятати про це, якщо хочемо, щоб наш рід не перевівся, щоб діти виростали милосердними і чуйними.

/Files/images/IMG_20180511_150709.jpg

/Files/images/шшшоо.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 54

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.