Участь вчителів Літківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів у Четвертому Львівському фестивалі гуманної педагогіки

Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки "Сім'я -лоно культури людства" дав можливість познайомитися з великими людьми. На фестивалі, що пройшов у Львові 8-10 червня, обговорювались гуманні засади освіти і виховання та способи налагодження доброзичливих стосунків вчителів із батьками та учнями. Вчителі могли прослухати лекції, майстер-класи, панельні дискусії на різноманітні теми від 41 спікера. Метою події було запровадження ідей духовного гуманізму в сучасному освітньому та суспільному просторі. Темою цьогорічного фестивалю є поетичні рядки з праць В.Крищенка: «Родина, родина – це вся Україна з глибоким корінням, з високим гіллям». У ході проведення фестивалю учасники обмінялись власними напрацюваннями з питань родинного виховання дітей нового покоління, створення та функціонування сім’ї.

Окрім досвідчених у галузі експертів, з учасниками фестивалю спілкувались також представники різних культур та етносів, які розповіли про особливості виховання у єврейській, мусульманській, польській родинах. У цьому фестивалі взяв участь іноземний спікер, Хенк Бонс, радник правозахисної організації «Amnesty International» який поділився досвідом створення спеціальних шкіл для дітей з інвалідністю у Нідерландах.

"Особистість виховується Особистістю. Благородна людина виховується Благородною людиною. Любов виховується Любов'ю. Доброта виховується Добротою. Серце виховується Серцем." (Г. Амонашвілі)

Вчителі школи Олізар О.М. та Кабан В.М. із участі у даному фестивалі взяли море ідей, які у наступному навчальному році плануються реалізуватися у навальному закладі.

/Files/images/шшш888.jpg

/Files/images/шшш999.jpg

/Files/images/ддд999.jpg

/Files/images/ррр66.jpg

/Files/images/ппп66_n.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.