Інтегрований семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів на базі Рожнівського НВК

Інтегрований семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів : Реалізація завдань наступності між дошкільною та початковою освітою в умовах реалізації Нової української школи.

28 листопада 2018 року на базі Рожнівського НВК відбувся спільний семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів на тему : Реалізація завдань наступності між дошкільною та початковою освітою в умовах реалізації Нової української школи. В роботі семінару брали участь вихователі , методисти ЗДО, завідувачі дошкільної освіти, вчителі початкових класів.

Ткаченко В.М., методист РМК познайомила учасників з метою та завданням семінару. Бєлінська Т.Г., директор Рожнівського НВК звернулася до педагогів з привітанням та презентувала досвід роботи навчального закладу. З ранкової зустрічі для учнів 4 класу та побажанням (в цікавій формі ) кожному педагогу хорошого настрою, успіхів, добра було продовжено роботу семінару.

Руденко С.В., вчитель початкових класів Рожнівського НВК та Сухотепла І.Б., старший вихователь дошкільної групи Рожнівського НВК презентували досвід роботи шкільного методичного об” єднання з забезпечення наступності дошкільного блоку та початкової освіти закладу. Мишкоріз А.С., вихователь ЗДО «Сонечко» Гоголівської сільської ради, ділилась досвідом роботи з даного питання .

З презентацією та досвідом роботи з дітьми змішаної групи виступила Луценко Т.В., вихователь дошкільного блоку Рожнівського НВК. Творча , креативна, відповідальна, професіонал своєї справи – говорили колеги, у своїх виступах, про Луценко Т.В. Тетяна Василівна атестується на присвоєння вищої кваліфікаційної категорії.

З учасниками семінару Ворона Н.Г., вчитель початкових класів Рожнівського НВК провела тренінг «Ігрові форми роботи з батьками».

Улещенко Л.Б., учитель початкових класів Зазимського ЗЗСО ділилась досвідом роботи з використанням LEGO. Вихователі та вчителі початкових класів були активними учасниками тренінгу з використанням LEGO « Гра по-новому, навчання по-іншому».

Час пролетів дуже швидко. Слухали, аналізували , творили, демонстрували. відпочивали , вчилися . Педагоги дякували адміністрації закладу, всім учасникам семінару за підготовку і проведення його на високому рівні. Адже, необхідна умова успішного вирішення завдань наступності - встановлення зв” язку творчої співпраці між дошкільною та початковою освітою.

По завершенню семінару були прийняті відповідні рекомендації.


Галерея "Семінар Рожни"

Кiлькiсть переглядiв: 40

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.